Nasze marki

"Skandica.pl to marka producenta nowoczesnych mebli nie tylko w stylu Scandi. Skandica została stworzona z myślą o dystrybucji za pomocą sieci partnerów, głównie w postaci sklepów internetowych zlokalizowanych na całym świecie. Na Skandica składają się kolekcje mebli drewnianych, luksusowe meble tapicerowane oraz nowoczesne meble skrzyniowe. Stale wprowadzamy nowe kolekcje mebli, tak aby oferta była jak najszersza. Wszystkie produkty marki są dostosowane do wymogów przesyłki kurierskiej.

zdjęcie

Kolejna marka, kolejna odsłona tego, co najpiękniejsze dla domu i kolejne miejsce, docenione przez Klientów. Sklep internetowy z wyjątkowo bogatą ofertą mebli i drobnych produktów wyposażenia wnętrz. Sprzedajemy własne kolekcje oraz towary partnerów handlowych. Za każdy ofertowany produkt, bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność. Kilka tysięcy produktów, dających niekończące się możliwości aranżacyjne w dowolnym stylu – od eklektycznego uniwersalizmu, po stonowaną klasykę, nowoczesną odwagę i industrialną oryginalność. Różnorodność sprawia, że bez względu na potrzeby i preferencje, każdy Klient znajdzie u nas to, czego szuka. Obok przemyślanego asortymentu, każdy – bez wyjątku – z produktów, to dopracowane w 100% dzieło o niezwykłych walorach użytkowo-funkcjonalnych oraz jakościowych. W onemarket.pl wszystko dopinamy na ostatni guzik

zdjęcie

Marka, która znalazła sposób na połączenie tego, co najlepsze w kraju, z tym, co najpiękniejsze u naszych sąsiadów. Wielka polsko-skandynawska przyjaźń. Ten duet surowego piękna, stylu rodem z chłodnych lasów skandynawskich z solidnym drewnem, rzetelnym dopieszczaniem szczegółów, z których znana jest Polska - pozwolił stworzyć meble idealne. Kolekcje, w których dominuje prostota, wespół z elegancją i niebanalną formą. Klasa sama w sobie, którą tworzą unikalne kolekcje, zaprojektowane z myślą o potrzebach każdego wnętrza. Znajdą się tu produkty stworzone w zamyśle konceptu nowoczesności, klasycznego piękna w stonowanej formie, orientalnego minimalizmu i industrialnej prostoty. Ekologiczne, trwałe, piękne i uniwersalne.

zdjęcie

Dancan to polska marka produkująca nowoczesne meble. Firma łączy wysokie standardy funkcjonalności z wyróżniającym się wzornictwem. Wszystkie jej produkty powstają w myśl zasady 2U – Unique & Useful (Wyjątkowe i Użyteczne). Dzięki temu produkty Dancan cieszą się wysoką popularnością od chwili powstania marki. Celem firmy jest zaspokojenie potrzeb klientów i zapewnienie im mebli, które zagwarantują satysfakcję przez długie lata. Głównym dystrybutorem mebli Dancan w Polsce jest sklep Onemarket. Produkty marki Dancan łączą ciekawe, wyróżniające się wzornictwo z przemyślanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Wszystkie elementy mebli zostały starannie opracowane przez projektantów przy współpracy z wykwalifikowanymi technologami. Użyte materiały zapewniają długoletnie, bezproblemowe funkcjonowanie mebla.

zdjęcie

1000m to platforma wymiany handlowej pomiędzy firmami zwana również "systemem B2B". Jest to swego rodzaju "sklep internetowy dla sklepów internetowych", które są Kontrahentami firmy Grupa Chrobry sp. z o.o. Celem funkcjonowania platformy jest czytelna prezentacja oferty oraz uproszczenie sposobu składania zamówień hurtowych. Dostęp do platformy 1000m.eu mogą uzyskać wyłącznie firmy. Produkty dostępne w 1000m.eu skupiają ofertę marek meblowych należących do Grupa Chrobry sp. z o.o. wśród nich "Visby", "Skandica", "Dancan".  Produkty dostępne na 1000m.eu zostały zaprezentowane w sposób, który ma maksymalnie wspierać proces ich umieszczenia w ofercie Kontrahentów. Każdy artykuł został wyczerpująco opisany z podaniem szczegółowych wymiarów. Poza zdjęciami dostępnymi w popularnej rozdzielczości, dostępne są również linki do zdjęć o rozdzielczości wysokiej. Przy większości produktów zostały podane również wymiary paczek, a także termin, w jakich wysyłany jest zamówiony produkt.
Platforma funkcjonuje w trzech językach polskim, angielskim i francuskim.

zdjęcie

ArtPunk to wyjątkowa marka, której misją jest upowszechnianie nowoczesnego malarstwa, tak aby stało się ono dostępne dla każdego. Sukces marki opiera się na trzech filarach:
Ekskluzywność: ArtPunk współpracuje z młodymi artystami z całego świata, którzy tworzą wspaniałe i nowoczesne dzieła sztuki specjalnie na zamówienie marki. Są one zgodne z najnowszymi trendami w sztuce, co gwarantuje aktualność przesłania dzieła przez wiele lat. Każde z nich powstaje na wyłączność (można je kupić tylko pod marką ArtPunk), aby Klienci marki mogli cieszyć się produktem ekskluzywnym.
Przystępność: Dzięki zastosowaniu systemu kontrolowanego nakładu reprodukcji, dzieła powstają w takiej ilości kopii, aby cena każdego z obrazów była przystępna tzn. niska, a jednocześnie dzieło nadal pozostało wyjątkowe.
Dostępność: staramy się, aby wszystkie nasze obrazy czekały na Twoje zamówienie w magazynie. To oznacza, że możesz cieszyć się swoim obrazem nawet po dwóch dniach od złożenia zamówienia!

zdjęcie

Marka, która okazała się sukcesem, przerastającym najśmielsze oczekiwania. Zaprojektowana przez nas – jako pionierów – pufa relaksacyjna o bliżej nieokreślonym kształcie, miała być skierowana do młodych i energicznych ludzi, którzy poszukują wygody przed telewizorem, a swoje wnętrza urządzają z odwagą. Bardzo szybko okazało się, że mebel pokochali młodzi, starsi i najmłodsi. Bardzo szybko wyszedł z polskich domów (w których rozgościły się na dobre) i znalazł kolejne zastosowanie w lokalach rozrywkowych, restauracjach, barach i dyskotekach. Stamtąd powędrował do szpitali, na oddziały rehabilitacyjne i położnicze, pomagając mamom znaleźć komfort podczas porodu. W ten sposób pufy i fotele relaksacyjne Fatty zagościły w prywatnych domach i ogrodach, lokalach rozrywkowych, szkołach rodzenia, szpitalach i wielu innych miejscach, w których zostały pokochane, jak żadne inne. Docenione przez ludzi energicznych, urządzających z ich pomocą nowoczesne wnętrza, uwielbiane przez dzieci, oddające się na nich dzikim szaleństwom, docenione przez osoby w średnim wieku, poszukujące kojącej, zdrowej dla kręgosłupa pozycji i absolutnie uwielbiane przez kobiety w ciąży i w okresie połogu, które na meblach z serii Fatty odnalazły wygodę i ogromną ulgę. Dziś Fatty czasowo nie udostępnia swojej oferty na rynku detalicznym, ale niebawem powróci z nowymi pomysłami.

zdjęcie

Działalność opieramy na kilku markach, skupionych wokół mebli, wyposażenia wnętrz i dodatków. Każda z nich jest inna, dedykowana odmiennym potrzebom i spełniająca różne oczekiwania. Każda ma swój własny, niepowtarzalny charakter, ale jest coś, co łączy je wszystkie - niezwykła funkcjonalność i ponadczasowa trwałość. Polityka jakości na 200% prowadzi nasze brandy na szczyt popularności. Nasz dorobek stale rośnie, przybywa nie tylko produktów w obrębie istniejących już kolekcji, powstają wciąż nowe linie, ale także wdrażamy koncepcje, związane z szeroko rozumianą nowoczesnością i innowacyjnym konceptem postępowej wygody.

Nasze marki:

Nasza siła to siedem rozpoznawalnych i cieszących się uznaniem marek:

Kontakt

Biuro zarządu:

email: zarzad@grupachrobry.pl

Godziny pracy w dni robocze(oprócz sobót) od 8:00 do 16:00

Grupa Chrobry Sp. z o.o.
Kościuszki 43, 05-270 Marki

NIP: 125 155 534 5

KRS: 0000347934

Adres salonu:

ul. Węgierska 2, 05-230 Kobyłka k. Warszawy

Onemarket.pl

tel. kom.: 22 599 4069

Godziny pracy salonu:

  • w dni robocze od 8:00 do 17:00,
  • w soboty od 10:00 do 14:00

Sklep internetowy jest czynny całą dobę.