Współpraca

Jesteśmy kopalnią nowych pomysłów, otwartą na wszelkie propozycje biznesowych relacji. Gorąco zachęcamy do współpracy firmy i instytucje zainteresowane rozmaitymi formami kooperacji handlowej – zakres naszych zainteresowań jest nieograniczenie szeroki.

Zapraszamy do kontaktu zarzad@grupachrobry.pl

Grupa Chrobry to firma z wieloletnimi tradycjami, stojąca w biznesie na stabilnie pewnych nogach i w bezpiecznej kondycji finansowej. Bardzo chętnie poszerzamy sieć naszych partnerskich kontaktów. Z pełną otwartością poszukujemy firm produkcyjnych z branży wnętrzarskiej, z którymi rozpoczniemy kolejne, czekające na realizację projekty.

Wyjątkowo chętnie również poszerzamy kanały dystrybucji, poszukując stale nowych odbiorców naszych produktów. Dlatego zapraszamy do współpracy dystrybutorów, sklepy, salony, projektantów wnętrz i architektów – jesteśmy gotowi zaproponować przyjazne środowisko współpracy na korzystnych i elastycznych warunkach.

Poszukujemy również producentów z różnych – zupełnie nowych dla nas - branży, posiadających atrakcyjną ofertę i dążących do nawiązania trwałych biznesowych relacji przy ciekawych projektach.

Dla sklepu onemarket.pl poszukujemy dostawców, posiadających ofertę zgodną z szeroko rozumianym wyposażeniem wnętrz: mebli oraz innych elementów aranżacyjnych, obejmujących zakres strefy produktowej dla domu i rodziny.

logo

"W Grupie Chrobry wyznajemy zasadę, która mówi, że rozwiązywanie problemów należy powierzać specjalistom. Mamy kilkuletnie doświadczenie w umiejętnym podziale ról między wyspecjalizowane firmy. Doskonale funkcjonujemy w biznesowych relacjach, gdzie nasi partnerzy odpowiadają za zaopatrzenie i produkcję, a Grupa Chrobry za marketing, logistykę i sprzedaż. Osobiście jestem przekonany, że synergia w biznesie to znacznie łatwiejsza i szybsza droga do sukcesu.

Zapraszam do współpracy."

Marek Andrzej Kajaniec
Prezes Zarządu Grupa Chrobry sp. z o.o.

biznesman

Nasze marki:

Nasza siła to siedem rozpoznawalnych i cieszących się uznaniem marek:

Kontakt

Biuro zarządu:

email: zarzad@grupachrobry.pl

Godziny pracy w dni robocze(oprócz sobót) od 8:00 do 16:00

Grupa Chrobry Sp. z o.o.
Kościuszki 43, 05-270 Marki

NIP: 125 155 534 5

KRS: 0000347934

Adres salonu:

ul. Węgierska 2, 05-230 Kobyłka k. Warszawy

Onemarket.pl

tel. kom.: 22 599 4069

Godziny pracy salonu:

  • w dni robocze od 8:00 do 17:00,
  • w soboty od 10:00 do 14:00

Sklep internetowy jest czynny całą dobę.